“dog dad“ + “dog mom“

49,80 лв. с ДДС

🔥 Специално предложение за Св. Валентин! 🔥
Купи комплект от 2 ръчно изработени чаши с 10% отстъпка до 14 февруари, защото защото любовта е по-сладка, когато се споделя! 💖

Описание

Ръчно изработени на грънчарско колело с натурална глина и глазура. Това са чашата, която ще напомня, че кафето сутрин е по-сладко с космати лапи около вас.

Създадена специално за всички горди бащи на четирикраки, мокроноси и предани косматковци – кучетата.

Предлага се в минималистичен дизайн с нежно лилаво в комбинация с бяло на черни петна и удобна и голяма дръжка.

Всяка чаша се прави ръчно и има естествени и уникални несъвършенства. Тя е единствена по рода си и няма две абсолютно еднакви, точно както вашите кучета. Може да се почиства в миялна и да се поставя в микровълнова печка.

Доставките се извършват от Спиди и Еконт в рамките на 2-4 работни дни

Availability: 39 налични Категории: , ,